Chcąc zadbać o zgodne z przepisami przechowywanie produktów żywnościowych, każdy właściciel lokalu powinien zainwestować w przeszklone szafy chłodnicze. Za sprawą elektronicznej regulacji możliwe jest ustalenie idealnej temperatury w ich wnętrzu. Nie jest to jedyna funkcja tego urządzenia, zamontowane przeszklone drzwi posłużą na efektowne zaprezentowanie zawartości.

Element wyposażenia sklepu samoobsługowego

Przeszklone szafy chłodnicze mogą być doskonałym elementem wyposażenia do eksponowania zawartości w wyjątkowy sposób. Nie da się ukryć, że tego typu lodówki są najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób korzystających z usług sklepu samoobsługowego. Wnętrze szaf chłodniczych posiada przystosowane półki, które ułatwiają ekspozycję sprzedawanych towarów.

Przeszklone szafy chłodnicze narzędziem handlowym

Jak w interesujący sposób zaprezentować oferowane produkty? Można użyć do tego szaf chłodniczych przeszklonych, które są w ostatnim czasie istotnym narzędziem handlowym. Na rynku obecna są przeszklone szafy chłodnicze podświetlane, które oprócz tego są wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii. Urządzenia tego typu posiadają podwyższony poziom trwałości, niezawodności oraz energooszczędności. Ze względu na swoją konstrukcję są odporne na działania czynników zewnętrznych, jednocześnie zwiększając trwałość produktów. Przeszklone szafy chłodnicze dostępne są w wielu wersjach, dzięki czemu pozwolą na spełnienie wcześniej założonej wizji lokalu.

Popularne szafy chłodnicze w lokalach w Polsce

Wielu właścicieli restauracji, kawiarni czy pubów wybierają przeszklone szafy chłodnicze z panelem reklamowym. W związku z czym mogą stać się efektowną i zarazem funkcjonalną reklamą prowadzonej działalności. Ponadto dostępne są w wersji przyściennej lub dwustronnie przeszklonej, co wpływa na wielość opcji ekspozycji przechowywanych towarów. Na regałach możliwe jest umieszczenie wielu napojów, które można ułożyć zgodnie z zasadami FIFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *