Przeznaczenie wieszaków do kieliszków

Sprawdzą się w każdym lokalu, gdzie serwuje się wiele rodzajów wina i drinków. Prowadnice do kieliszków stanowią doskonałą alternatywę dla szafek i półek, których przy barze zawsze brakuje. Nie da się ukryć, że łatwiej barmanom i kelnerom będzie sięgnąć po kieliszki wiszące nad nimi, a nie po te schowane głęboko w szafce. Prowadnice do kieliszków to prosta i stabilna konstrukcja, która występuje w wielu wariantach kolorystycznych.

W jaki sposób wybrać dobre prowadnice?

Najpierw należy zastanowić, jak dużo kieliszków chcemy umieścić na prowadnicach. W ofercie producentów można znaleźć warianty jedno-, kilkurzędowe wieszaki, które dodatkowo różnią się długością. Warto zwrócić uwagę na materiał ich wykonania, skonstruowane są ze stali nierdzewnej. Tworzywo te zapewnia odpowiednią trwałość, solidność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i wpływ otoczenia. Istotny jest też kształt, ponieważ on odpowiada za stabilne utrzymywanie kieliszków.

Dostosowanie wieszaku do potrzeb lokalu

Prowadnice do kieliszków można ze sobą łączyć, dzięki czemu zaopatrzenie w tego typu rozwiązanie będzie w zupełności wystarczające. Ponadto montaż nie sprawi żadnych problemów, ponieważ jest to kwestia przykręcenia do danej powierzchni wieszaków przy pomocy niewielkich śrubek. Prowadnice do kieliszków pozwalają na umieszczenie praktycznie każdego rodzaju kieliszków, dzięki czemu zyskują na uniwersalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *