Początek działalności w branży gastronomicznej wymaga wyboru odpowiedniego wyposażenia swojej kuchni. Dopasowanie urządzeń i akcesoriów wcale nie należy do najłatwiejszych. Powinny one być dopasowane do profilu prowadzonej restauracji, pubu czy kawiarni. W celu wyposażenia gastronomii przy szerokim wyborze warto zapoznać się z najlepszymi producentami, markami dostępnymi na rynku.

Stalgast – polska marka zdobywająca uznanie w wielu krajach Europy

Do polskich producentów, którzy są cenieni nie tylko w Polsce należy zaliczyć Stalgast. Marka ta od 1990 roku rozwija swoją działalność i rozszerza asortyment. Wyróżnia ich także wysokiej jakości sztab serwisantów i konstruktorów. Firma wyróżnia się na rynku pod względem kotłów grzewczych, patelni. Należąca do firmy fabryka w Radomiu od 2008 roku dostarcza na rynek wysokiej jakości meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej.

Lozamet – zakłady metalowe specjalizujące się w dziedzinie urządzeń gastronomicznych

To kolejna polska firma, która jest wykwalifikowana w innowacjach. To producent urządzeń gastronomicznych, które ułatwiają przyrządzenie dużej ilości posiłków. Oferta firmy jest bardzo szeroka i jest skoncentrowana właśnie na potrzeby szkół, szpitali, dużych kuchni i sieci restauracji. Firma Lozamet często opiera swoje rozwiązania poprzez opinie swoich klientów. Ruszty, grille i parowniki to produkty sztandarowe tej marki.

Hendi – międzynarodowa grupa znana na całym świecie

Ten producent urządzeń gastronomicznych nie musi być przedstawiany chyba nikomu. Marka znana jest z takich wyrobów jak piece, maszynki do mielenia. Twórcy skupiają się na wyposażeniu barów. Produkty można znaleźć w wielu renomowanych kuchniach na całym świecie. W Polsce funkcjonuje od 70 lat oddział Hendi, który zaspakaja potrzeby profesjonalnej gastronomii oraz domowych kuchni. Atutem tej marki są liczne zebrane doświadczenia, które sprzyjają rozwiązaniom dostosowanym do wielu różnych kultur kulinarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *